02.10.2017 sme vylosovali výhercu hlavnej ceny ACN FOTOSÚŤAŽE. Zájazd do portugalskej Fatimy pre 1 osobu získala p. Mária K. CD JANAIS od nás získal p. Viliam K. Obom srdečne gratulujeme k výhre!

Losovanie prebehlo v priestoroch národnej kancelárii ACN Slovensko – Pomoc trpiacej Cirkvi v Bratislave. Výhercov vylosovala p. Martina Hatoková.

Všetkým aktívnym účastníkom veľmi pekne ďakujeme za účasť, zaujímavé fotografie, skvelé fotopozdravy i posolstvá z rôznych kútov sveta. Ďakujeme!

 

 

 

Informácie o ACN FOTOSÚŤAŽI a výzva:

Podeľte sa s nami o svoje zážitky – zapojte sa do ACN FOTOSÚŤAŽE s atraktívnymi cenami!

Boli ste počas leta na púti, v tábore, na mládežníckom stretnutí či duchovnej obnove? Pošlite nám e-mailom (info@acn-slovensko.org) fotografiu z Vašej akcie, pridajte svoje meno a priezvisko a my Vás odmeníme! K Vašej fotografii môžete pripojiť aj svoje postrehy či komentár alebo svedectvo, ktoré ste tam sami zažili.

Získajte hodnotný zájazd do FATIMY a ďalšie zaujímavé vecné ceny!

Podmienky ACN FOTOSÚŤAŽE:

  • Každý 100-tý účastník získa DVD o FATIME alebo CD JANAIS
  • Hlavný výherca získa ZÁJAZD DO FATIMY v hodnote 600,- EUR (zájazd pre 1 osobu v r. 2017, resp. 2018)

Pravidlá: ACN FOTOSÚŤAŽ potrvá do 30.9.2017. Do losovania o ceny zaradíme len úplné príspevky (fotografia + mail + meno a priezvisko účastníka). Z toho istého podujatia (tábor, výlet) sa môže zapojiť ľubovoľný počet účastníkov; každý však môže poslať max. 1 fotografiu a k nej napísať svoje meno, priezvisko a e-mail. Výhercov budeme kontaktovať. Hlavného výhercu (zájazd pre 1 osobu) budeme losovať po ukončení súťaže v národnej kancelárii ACN v Bratislave. Zmena podmienok vyhradená.

 

ACN podporuje vo svete každoročne mnoho pastoračný aktivít pre deti a mládež. Ak chcete vedieť, ako trávia leto iní mladí ľudia či vaši rovesníci v krajinách, ktoré trpia nepokojom, prečítajte si článok o prázdninových táboroch TU.

Ak sa chcete dozvedieť viac o našej činnnosti a o poslaní pápežskej nadácie ACN – pozrite si krátke video alebo si o nás prečítajte viac TU.

Chcete sa tiež zapojiť? Staňte sa dobrovoľníkom pápežskej nadácie ACN – pošlite nám e-mail na adresu info@acn-slovensko.org a predstavíme Vám možnosti pomoci u nás na Slovensku.

Ak máte záujem podporiť nás, môžete tak urobiť priamo TU.

Súhlas so spracúvaním osobných údajov: zapojením sa do ACN FOTOSÚŤAŽE dávam súhlas s poskytnutím mojich osobných údajov pre Sprostredkovateľa „ACN – Pomoc trpiacej Cirkvi“ v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Sprostredkovateľ je oprávnený spracúvať moje osobné údaje v rozsahu: meno a priezvisko, e-mail, tel. č., a to za účelom zasielania informácií o svojej činnosti a pre marketingové účely.