Náš časopis

Náš časopis pripravuje medzinárodná centrála pápežskej nadácie ACN – Aid to the Church in Need International niekoľkokrát ročne. Prináša informácie o realizovaných projektoch ACN, aktuálnych výzvach a konkrétnych potrebách prenasledovanej Cirkvi.

Dobrodincom ACN ponúka svedectvá viery, príbehy ľudí z krajín a komunít nám blízkych, ale aj tých, čo sú málo známe či exotické. Situáciu Cirkvi v jednotlivých krajinách sveta približuje nielen prostredníctvom svedectiev konkrétnych ľudí, ale aj prostredníctvom objektívnych faktov a čísel. Spravidla raz ročne časopis obsahuje i finančné výsledky pápežskej nadácie ACN – Aid to the Church in Need a informácie z výročnej správy.

Našimi odberateľmi sú okrem individuálnych podporovateľov aj farnosti, kresťanské komunity, školy a cirkevné organizácie. Časopis posielame na požiadanie bezplatne našim podporovateľom, a to buď v elektronickej alebo tlačenej podobe.

Staňte sa odberateľom časopisu ACN aj Vy.

8
krát ročne
35 000
náklad
1800
farností odoberá časopis

V časopise nájdete

Kam smeruje Vaša pomoc

Ročne finančne podporíme vyše 5400 projektov po celom svete. V časopise Vám priblížime tie najdôležitejšie.

Čo sa deje v Cirkvi

Vďaka našim projektovým partnerom máme čerstvé informácie zo života svetovej Cirkvi a radi sa s nimi s Vami podelíme.

Svedectvá kresťanov

Vo svete žije až 300 miliónov kresťanov, ktorí nemôžu kvôli prenasledovaniu naplno vyznávať svoju vieru.

Online aj poštou

Časopis ACN pre vás pripravujeme v dvoch formách. Zadarmo vám ho zašleme domov a prečítať si ho môžete aj online. Vyberte si jednu z možností, alebo obe. Je to na vás.

Staňte sa odberateľom časopisu
ACN aj Vy.